Pēdējās saulainās dienas

Pavasaris vienmēr atnāk ar patīkamām sajūtām, jo caur pēdējiem sniega gabaliņiem spraucas cauri pirmie ziedi un putnu čivināšana tā vien liek atteikties no mūzikas austiņās. Lai gan pavasari nomainot vasarai tiek gaidīts, kas patīkami silts, atvēsinošs, saulains un spirdzinošs, tomēr šoreiz sagaidītais krietni liek vilties, jo vienīgais, ko atceros ir lietus, lietus un brr… auksti. Tas nepavisam nebija vasarai cienīgi.

Katru reizi, kad paskatījos kalendārā, ieraudzīju, ka vasara jau gandrīz beigusies, bet ārā viss līdzinās agram rudenim. Lai neieslīgtu vieglā depresijā, māte daba, tomēr ir visu varena un saprātīga būtne, un augusts ir pilns ar sauli, svēlmi un patīkamiem siltuma iespaidiem. Nekad nebūtu domājusi, ka var tā priecāties par to, ka ir karsti un pat nereizi nečīkstēt par to. Jūs taču zināt, cik patīkama ir sajūta karstā vasaras dienā gozēties pie jūras un klausīties ūdens šalkoņā. Vasara ir īstais laiks, lai smeltos patīkamus iespaidus, par kuriem atcerēties drēgnajos vakaros pie tējas tases, guļot mīļotā azotē.

Jāizbauda katra pēdējā saulainā diena, lai gaidītu nākamo. Saule rod smaidu un smaids rod laimīgus cilvēkus, kuri jūtas labi un uz kuriem ir patīkami skatīties, un just pozitīvas vēsmas.

Ir nopļautas pļavas, daba sāk pierimt un debesis iekrāso saules stari. Ir laiks, kad padomāt par to, kas mums ir. Nevis par to, kas mums blakus, bet sirdī.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s