Kā uzsākt savu.

Ikdienā skatoties visus sociālo tīklu ierakstus, pārņem sajūta, ka viss skaistais ir tiešām vienkāršs. Bet kā vienkārš cilvēks, kuram nav nekādas pieredzes, saprašanas, līdzekļu un palīdzības, var iekarot pasauli ar savām idejām un spozmēm? Skaidrs ir tas, ka ir nepieciešams gribasspēks kaut ko darīt, bet līdzekļu trūkums bieži vien liedz šādas iespējas.
Izveidot profilu nav sarežģīti, bet uzturēt to tādu, lai pašam būtu prieks un citiem patiktu, ir krietni grūtāk izdarāms. Visi te krāsu salikumi, saskaņojumi un modes tendences, kuras man vienmēr likušas dīvainas, jo kas tad īsti ir tie viņi, kuri nosaka kas ir stilīgs, kas ne un kas mums būtu piemērotākais. Lielākā daļa zīmolu, piemēram, Dior, Nike, Balman un citi it kā ir vadošie, bet dažam labam mazam lauku šujam aparātam, kam īpašniece ir vienkārši darīt gribēja, sanāk viss daudz skaistāk un radošāk. Tāpat ir arī ar slavenajiem fotogrāfiem, gleznotājiem, tēlniekiem. Laika gaitā šis personas vai zīmoli ir iekarojuši savas vietas sabiedrības saulītē, bet kā izlauzties mūsdienu mazajam cinītim?
Skaistas ainavas, kuras uzņemtas brauciena laikā kopā ar mīļoto cilvēku, ikdienas interesantāko notikumu iemūžināšana, radošo izpausmju dalīšanās. Tās ir tās lietas, ar kurām gribas dalīties un priecēt arī citus. Gribas ar radošumu un idejām piepildīt savu dzīvi, lai puse no tās nav jāpavada birojā pakļaujoties kāda pavēlēm un darot citus administratīvus pienākumus.

Darīt to, kas tev patīk.

Gribas, lai visiem izdodas darīt to, kas patīk un ikdiena pārvēršas par prieka brīžiem.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s