Cik patiesībā vienkārši ir iegūt ātro aizdevumu?

Laikā, kad reklāmas ne dienu neļauj aizmirst par ātro kredītu vilinošajām iespējām, rodas jautājums, cik tad patiesībā viegli ir pieteikties un saņemt ātro aizdevumu?

Balstoties uz savu nesen iegūto pieredzi varu secināt, ka aizņemties var jebkuru summu. Saprotams iekļaujoties ātro kredītu pakalpojuma sniedzēju piedāvātajās summās, taču tas ir iespējams. Kā norādīts ikvienā no ātro aizdevmu mājas lapām, vispirms jāreģistrējas un jāaizpilda pieteikums. Tiek prasīta pamatinformācija par aizdevuma guvēju: vārds, uzvārds, personas kods, adrese. Tiktāl viss škiet diezgan loģisks un saprotams, bet tālāk seko jautājumi, uz kuriem pavisam viegli ir iespējams norādīt atbildes, kuras var neatbilst patiesībai. Vietās, kur tiek prasīts norādīt ikmēneša ienākumus un izdevumus, ir iespējams ierakstīt, ka esi miljonārs vai arī saņem minimālo algu, lai gan patiesībā šobrīd vari būt arī bez regulāriem ienākumiem. Par godīgumu atbildīgi esam mēs paši. Protams jāņem vērā arī tas, ka aizdevējs brīdina, ka ir tiesīgs pieprasīt bankas izdrukas, kas apliecinās ienākumus, pieredze rāda, ka tas nevienmēr notiek. Tātad sanāk, ka tas – saņemsi vai nesaņemsi aizdevumu, ir atkarīgs no datora kalkulācijām, respektīvi, vai tas, ko esi ierakstījis norādītajos lauciņos par ienākumiem/izdevumiem un vēlamās summas apjoms atbilst ātro aizdevēju prasībām.

Iegūt aizdevumu 10 – 15 minūšu laikā. Tā vismaz sola pakalpojumu sniedzēji, bet reāli tas tā nemaz nenotiek. Ņemot vērā laiku, kamēr reģistrējies, pārskaiti reģistrācijas maksu € 0.01 apmērā, aizpildi pieteikumu, sagaidi atbildi, paiet ilgāks laiks. Jāņem vērā arī laiks, kad aizpildi pieteikumu, jo darba laiks nav neierobežots un ja aizpildi to vēlu vakarā, var nākties gaidīt krietni ilgāk par 10 minūtēm.

Visu cieņu ātro aizdevumu pakalpojuma sniedzējiem, kas nu jau savairojušies kā sēnes pēc lietus. Tomēr šāda veida pakalpojuma sniedzējiem vienmēr būs dalīts viedoklis. Citi nosodīs, jo tiek itkā vieglprātīgi izsniegtas naudas summas cilvēkiem, par kuriem zināms prakstiski nav nekas. Cits atbalstīs, jo nešauboties no pieredzes varu sacīt, ka ātrais aizdevums ir izglābis ne vienu vien naudas brēcošu situāciju. Tomēr, kā brīdina ātrie aizdevēji, vienmēr, pirms esat izlēmuši par labu ātrajam kredītam, pārliecinieties, ka tas tiešām ir nepieciešams un aizdevumu noteiktajos termiņos spēsiet atdot.

Ātrie aizdevumi, kā jebkurš cits kredīts prasa atbildību gan no devēja, gan no ņēmēja. Abpusējas sadarbības rezultātā aug klientu lojalitāte pret konkrētu pakalpojuma sniedzēju un tieši mijiedarbība un atgriezeniskā saite ir atslēga uz veiksmīgu ātro kredītu pakalpojuma sniedzēju un klientu. Svarīgi ir uzklaisīt klientu gan negatīvās, gan pozitīvās atsauksmes, lai padarītu pakalpojumu vēl pieejamāku un veiksmīgāku abām iesaistītajām pusēm.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s