5 veidi, kā justies seksīgai. Nekavējoties!

Pētījums, kurā piedalījušies teju 3000 cilvēku, apstiprina, ka tie, kuri jūtas pievilcīgi ir labāka seksuālā dzīve, lielāka pašapziņa gultā un vairāk seksa. Pētījums publicēts: International Journal of Psychology.

Tas šķiet pašsaprotami, ka tad, kad jūties pievilcīga, tu visticamāk ļausies baudai, kas īpaši svarīgi ir tieši sievietei, saka seksoloģe Noelle Pomeroy. “Viss, kas var novērst uzmanību no labsajūtas var sabojāt tavu noskaņojumu.” Tas var mazināt tavu sievišķīguma sajūtu.

Nav šaubu, ka brīžiem jūties, kā neizdevies joks, bet laikam mums visiem reizi pa reizei ir nepieciešams uzmundrinājums. Eksperti saka, ka šie ieteikumi liks tev justies pārliecināti un seksīgi, tāpēc varēsi nodoties mīlas spēlītēm guļamistabā, jebkurā laikā.

Piesedzies – tikai mazliet

shutterstock_334428224

Noela Pomeroja iesaka izvairīties no apģērba, kas tev liek justies nelāgi. Tā vietā, piemērm, izvēlies apakšveļu, kas liek justies seksīgi.

Tā pat vari darīt arī gultā: Ja nejūties pārliecināta par kādu no sava ķermeņa daļām, piemēram, vidukli – piesedz to ar seksīgu krekliņu, kas izceļ tavas krūtis. Tev nav jābūt pilnīgi kailai, lai justos labi. Tur nav nekas slikts, ja piesegsies ar skolas laika T kreklu – jebkas, kas liek justies seksīgai derēs.

Pārbaudi apgaismojumu

shutterstock_107804576

Izvēlies maigu apgaismojumu, izmantojot regulējamos slēdžus vai sveces, pirms tu ģērbies. Iesaka sertificēta seksoloģe Debra Laino. Šī gaisma liks tev sajust visu daudz intensīvāk.

Mazliet piepūles treniņos

shutterstock_93031747

Saprotams, ka atspiedieni, planki un pietupieni aktivizēs tavus muskuļus, bet laika pavadīšana treniņos atbrīvo endorfīnu, kas liek tev justies lieliski par to, cik daudz tavs ķermenis spēj.

Velc seksīgu apakšveļu

shutterstock_310714166

Uzvelc zem darba drēbēm mežģīnes, saskaņo krāsas un tu būsi pārsteigta, cik lieliski tu jutīsies pat, ja neviens neredz tavu seksīgo apakšveļu. Un ja vēlāk seksīgam ugunsdzēsējam nākas tevi glābt vai vienkārši vēlies seksu. Boom. Tu jau esi gatava un izskaties lieliski.

Prūpējies par savu ādu

shutterstock_62471623

Visticamāk tu pēc dušas ieziedies ar kādu ķermeņa losionu un tas arī viss. Laino saka, ka esi zaudējusi saikni ar savu ķermeni un ir jānovērtē tas, kas tev ir. Viņa iesaka nesteigties un lēnām iemasēt losionu ikvienā ķermeņa daļā. “Dari to lēnām un jutekliski,” viņa saka. “Tas ļauj sievietei iepazīt un novērtēt savu ķermeni.”

5 Ways to Feel Instantly Sexy AF

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s