20 īpašības, kuras tev vajadzētu meklēt savā dzīves partnerī

Pavisam vienkārši ir izveidot sarakstu, kurā uzskaiti visas sava potenciālā dzīves biedra nepievilcīgās īpašības, bet saprast, kas ir tās lietas, kuras tevi saistīs ilgtermiņa attiecībās ir nedaudz grūtāk. Kādam īsti jābūt vīrietim, kurš pildīs tavas dzīves partnera lomu? Ne visi pārskata savu sastādīto sarakstu pirms pieņem gala lēmumu – citi to vienkārši zina un viss. Neatkarīgi no tā, tu izvēlies sekot instingtiem un – tas nemaz nav sāpīgi, ja iegūsi arī apstiprinājumu, ka viņš ir īstais.

Lai izšķirtos starp to, kurš ir pareizā izvēle tagad un to, ar kuru kopā gribi katru dienu pamosties – ņem vērā zemāk esošo sarakstu. Ja tavā dzīvē ir kāds, kuram piemīt visas 20 īpašības, nelaid viņu prom.

1. Atbalsta visas tavas vēlmes un lēmumus

Viņam vai viņai vajadzētu būt tavam lielākajam karsējam un atbalstīt tevi it visā, ko dari.

2. Pievieno vērtību tavai dzīvei

Ne naudas izteiksmē – tavam partnerim jāpaaugstina tava vērtība, lai tu spētu augt. Lai arī ko tas nozīmētu viņš vai viņa ir gudrāka vai daudz ambiciozāka nekā tu. (Bet pārliecinies, ka tev tiek sniegts tas pats).

3. Kopā ar tevi var atļauties būt muļķīgs

“Līdz mūžībai” ir garš ceļš, kuram jābūt pilnam ar jautrām atmiņām. Šī ceļa laikā, nevajadzētu būt problēmām atklāt savu iekšējo bērnu un justies brīvi it visā, ko darāt.

4. Dievina tevi

Pat ja neesi no tiem, kuriem nepieciešams novērtējums, tavam partnerim ir jāparāda, cik ļoti tevi mīl un dievina, ne vienmēr liekot tevi uz pjedestāla.

5. Ir gatavs kompromisiem

Kāds no jums abiem ne vienmēr visam piekritīs, tāpēc pārliecinies, ka viņš vai viņa ir atvērta tavām vajadzībām un vēlmēm.

6. Izturas pret tavu ģimeni tikpat labi

Ja tavs partneris neizrāda cieņu pret tavien draugiem un ģimeni, to ir grūti ignorēt pat, ja pret tevi izturas lieliski.

7. Novērtē tavu viedokli

Tavam partnerim nav visu laiku tev jāpiekrīt, bet viņam vai viņai vajadzētu respektēt tavu viedokli (neuzspiežot savu), neskatoties uz to, ka tas atšķiras.

8. Mīl sevi tikpat ļoti, cik tevi

Labākais partneris ir tāds, kurš pastāv par sevi, visu laiku nepaļaujoties uz tevi un tavu uzmanību. Viņam vai viņai ir pietiekami ērti pat, ja tevis nav blakus.

9. Uzticības vērts

Pat tad, ja visi citi aspekti tavās attiecībās ir labi, šaubu spēku ir visgrūtāk ignorēt. Problēmas būs neizbēgamas, ja visu laiku šaubīsieties viens par otru.

10. Uzmundrina tevi

tavam partnerim ir jārada tevī prieks par dzīvi un visu, ko tā piedāvā. Viņam vai viņai nevajadzētu tev likt justies slikti un salauzt tavu garu.

11. Ir dzīve ārpus tās, kurā jūs esat kopā

Ir svarīgi saprast, ka tev ir tava dzīve un tev ir jāiedrošina sevi izdzīvot lietas bez sava partnera klātbūtnes.

12. Nav skaudīgs

Neskatoties uz dzīves nelīdzenumiem, tavam partnerim ir jācenšas uzlabot attiecības, tā vietā, lai kavētos pie jebkādām neveiksmēm.

13. Izceļ labāko tevī

Tavs partneris neizprovocē tavas sliktākās īpašības – tikai tās, kas izceļ tevi kā personību un labu cilvēku.

14. Mīl tevi visu

Tas visvairāk ietver tavus trūkumus. Tavas personiskās iezīmes nenāk pa daļām, tāpēc viņam vai viņai ir jāspēj tevi pieņemt kā vienu vesalu ar visiem trūkumiem.

15. Atbildīgs

Viņam vai viņai ir jāspēj atstāt malā savu ego, kas atbildīgs par jebkādām kļūdām. Tavam partnerim jābūt atbildīgam par sevi un to, ko viņš dara, tā vietā, lai vainotu kādu citu.

16. Tavā klātbūtnē ļauj būt neaizsargāts

Savstarpēja komunikācija būs vislielākā problēma, ja kāds no abiem būs uzbūvējis aizsargsienu. Tavam partnerim jājūtas pietiekami ērti, lai atklātu savas dziļākās bailes un noslēpumus.

17. Uztur tevi formā

Var kļūt diezgan garlaicīgi, ka kāds tev nemitīgi piekrīt, lai neapbēdinātu. Kad nejūties savā ādā, tavam partnerim nevajadzētu baidīties tevi izaicināt un ar cieņu norādīt uz kļūdām, kad tas nepieciešams.

18. Ļauj tev būt tev

Ir grūti attiecībās būt pilnībā laimīgiem, ja tu kā personība visu laiku sevi apspied. Tev nevajadzētu justies ierobežoti, tā vietā droši un brīvi seko saviem hobijiem un rīkojies muļķīgi, ja to vēlies.

19. Uzticams

Tev vienmēr ir jābūt iespējai paļauties uz partneri jebkurā brīdī, no emocionālā atbalsta līdz reālai ikdienas palīdzībai, kad nepieciešams.

20. Ir viegli būt kopā

Katras attiecības nāk ar savām cīņām, bet nekādā gadījumā tas nedrīkst notikt katru dienu, kas var kļūt nogurdinoši. Lai gan vajadzības pēc uzlabojumiem ir nebeidzamas, tavam partnerim ir jābūt tavam kolēģim, komandas biedram un labākajam draugam un savstarpējā laime dažkārt nāk ar mazu piepūli.

20 Qualities You Should Look For in a Life Partner

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s