4 dažādi veidi, kā tikt vaļā no 700 kalorijām

Kas tik īpašs skaitlī 700? Ja tu dienā vari sadedzināt 700 kalorijas (dzīvojot sabalansēti), tu vari zaudēt vismaz pāris kilogramus piecās dienās. Un tas ir lieliski!

Ir daudz veidu, kā dedzināt kalorijas, bet vingrinājumiem, kas tiek galā ar tik daudz kalorijām, ir jābūt iespaidīgiem un grūtiem, tāpēc tev noteikti vajadzētu pārbaudīt savu veselību pirms ķeries pie lietas. Tev nav jāuztraucas, ja pirmajās dienās nespēj izpildīt visu pēc plāna, galvenais turpini kustēties.

Šeit ir pāris vingrinājumi, kuri palīdzēs sadedzināt vismaz 700 kalorijas:

Skriešana

young-fit-woman-on-morning-jogging-run-picjumbo-com

Ja esi pieredzējusi skrējēja un vari noskriet 10 km/h vismaz 30 minūtes, tu tiksi vaļā no 707 kalorijām. Tas ir diezgan iespaidīgs rādītājs, nenokar degunu, ja tev neizdodas.

Tev viss izdodies, galvenais turpini trenēties. Samazini ātrumu un skrien ilgāku laiku, tas arī būs ļoti labs sākums. Tavs ķermenis pielagosies slodzei, tāpēc centies katru reizi palielināt to un drīz vien tas kļūs par tavas dzīves sastāvdaļu.

Lai palielinātu iespēju zaudēt vairāk kalorijas, kombinē lēnu skriešanu ar sprintu.

Lecamaukla

jumprope

Cilvēks, kurš sver aptuveni 68 kg var sadedzināt 750 kalorijas lecot ar lecamauklu aptuveni stundu. Ja tu sver vairāk, tu sadedzināsi vēl vairāk. Lēkāt vesalu stundu uz vietas var kļūt apnicīgi, tāpēc droši kombinē palēcienus uz priekšu, sāniem, uz vienas kājas un otras. Tas palīdzēs strādāt ar dažādām muskuļu grupām.

Treniņi ar svariem

weight-training

Ja treniņos vēlies dažādību un ar kardio vingrojumiem ir par maz, pievieno svaru cilāšanas vingrinājumus. Tas palīdzēs veidot izteiktāku ķermeņa formu un sadedzinās vēl vairāk kaloriju.

Kombinēt hanteļu vingrinājumus ar kardio treniņiem ir pavisam viegli.  Piemēram skrienot pa kāpnēm, pievienojot svarus. Bet visefektīvāk ir kombinēt, piemēram, atkārtojot četrus vingrinājumus 10 reizes, kur divi ir kardio un divi uz svaru bāzes, bet jāmērķē uz  dažādām muskuļu grupām. Pabeidz visus četrus vingrinājumus, un tad ar katru nākamo kārtu izpildi tikai devuņus, tad astoņus un ar katru reizi par vienu mazāk. Izmantot smagumu celšanu ir viens no vieglākajiem veidiem, kā palielināt treniņa intensitāti un sadedzināt vairāk kaloriju.

Peldēšana

swimming

Peldēšana ir viens vērtīgākajiem kaloriju dedzināšana vingrinājumiem, kas var sadedzināt līdz 700 kalorijām 68 minūtēs. Turklāt peldot tiek nodarbināts viss ķermenis uzreiz, ar nelielu ietekmi uz jūsu locītavām.

Ir acīmredzami daudz veidus, kā sadedzināt vismaz 700 kalorijas, bet tam nav obligāti jābūt tavam mērķim. Sportošana nav tikai lai zaudētu liekās kalorijas. Tas ir nepieciešams, lai iegūtu augstāku dzīves kvalitāti un labsajūtu.

4 Different Ways To Burn 700 Calories

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s